Kerkimi Me Harte

Sort By:  

Apartament ne shitje ne Laprake!

Per shitje
52.000€ - Apartamente

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 73m2 te organizuar ne 2 dhoma…

More Details
73 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Shitet shtepi ne Kombinat!

Per shitje
65.000€ - Shtepi dhe toke

Shitet shtepi private ne hyrje te Kombinatit. Shtepia ka vetem nje kat me siperfaqe 102m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe 1 tualet.  Ne…

More Details
102 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Apartament ne shitje prane Qendres!

Per shitje
138.500€ - Apartamente

Shitet apartament 2+1 prane Qendres, ne Rr.” Qemal Stafa”. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri te ndertuar rreth viteve 2003-2004.…

More Details
106.6 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Apartament ne shitje tek Brryli!

Per shitje
91.200€ - Apartamente

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ka siperfaqe 114 m2, ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ne apartament jane kryer rikonstruktime…

More Details
114 m2 3 Bedrooms 1 Bathroom