Lista e Pronave

Lista e Pronave

Sort By:  

Apartament 1+1 per shitje pas UET!

Per shitje
48.450€ - Apartamente

Shitet apartament 1+1 prane Universitetit Europian te Tiranes. Apartamenti ka siperfaqe 57 m2 ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Eshte i…

More Details
57 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Apartament ne shitje ne Vlore!

Per shitje
50.000€ - Apartamente

Shitet apartament ne Vlore. I pozicionuar ne nje zone rezidenciale prane kompleksit Liro. Zona eshte e rrethuar dhe e siguruar me roje, gje qe e…

More Details
60.4 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet apartament ne Laprake!

Per shitje
47.000€ - Apartamente

Shitet apartament ne Laprake prane gjykates se re Administrative dhe spitalit Amerikan rreth 50m nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ne nje…

More Details
2 Bedrooms 1 Bathroom

Apartament ne shitje prane Thesarit

Per shitje
32.000€ - Apartamente

Shitet apartament prane Thesarit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, Apartamenti ka siperfaqe 69 m2, ka ndarje 1+1, 1 banjo…

More Details
69 1 Bedroom 1 Bathroom