Shitet apartament 1+1 tek Fresku!

Id e prones : ME110319-01

Per Shitje 29,000€ - Apartament
70.00 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Shitet apartament 1+1 ne fazen perfundimtare te ndertimit tek Fresku. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, ndertim i ri i pabanuar me pare. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Arbri Filaj

  • Mobile - 0692329432
Me teper detaje

Kontakt