Shitet apartament 2+1 tek Fresku!

Id e prones : ME120319-01

Shitur 58,000€ - Apartament
131.60 m2 2 Dhoma gjumi Printo

Shitet apartament 2+1 ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te me siperfaqe totale prej 131.6 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Arbri Filaj

  • Mobile - 0692329432
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme