Jepet me qera apartament 2+1 prane Ministrise se Arsimit!

Id e prones : ME130319-01

Per qira 280€ - Apartament
85.00 m2 2 Dhoma gjumi Printo

Jepet me qera kati i 1-re i nje vile 3-kateshe prane Ministrise se Arsimit. Apartamenti ka siperfaqe prej 85 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 aneks, 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar dhe i lokalizuar ne nje zone mjaft te frekuentuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Tipare

Harta e prones

Agjent Arbri Filaj

  • Mobile - 0692329432
Me teper detaje

Kontakt