Shiten apartamente tek Rruga e Dibres!

Id e prones : ME150419-01

Per Shitje 90,151€ - Apartament
106.06 m2 2 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Shiten apartamente 2+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. Apartamentet ndodhet ne nje kompleks banimi te ri me punime mjaft cilesore. Apartamentet kane planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me siperfaqe totale prej 106.06 m2. Te gjitha apartamentet jane te pajisura me 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhen perkatesisht ne kate te 7-te dhe 8-te. Pallati eshte drejt perfundumit. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e jeteses. Cmim i favorshem 850€/m2. Per me shume detaje apo vziten ne apartamente na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Arbri Filaj

  • Mobile - 0692329432
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme