Shiten apartamente tek Rruga e Dibres!

Id e prones : ME150419-02

Per Shitje 114,418€ - Apartament
134.61 m2 3 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Shiten apartamente 3+1 prane spitaleve, tek rruga e Dibres. Apartamenten ndodhen ne nje kompleks te ri banimi e cila eshte drej perfundimit me punime mjaft cilesore. Planimetrite jane te organizuara ne menyre funksionale dhe hapesira teper te bollshme. Kane siperfaqe prej 134.61 m2 te perbere ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhen perkatesisht ne kat te 6-te dhe 8-te. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e jeteses. Cmim i favorshem 850€/m2. Per me shume detaje apo vziten ne apartamente na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Arbri Filaj

  • Mobile - 0692329432
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme