Shitet truall ne Sauk!

Id e prones : BL150419-01

Per Shitje 140,000€ - Toke
840.00 m2 Printo

Shitet truall me siperfaqe 840 m2 ne Sauk. Trualli ndodhet ne rruge kryesore, prane xhamise. Me dokumentacion te rregullt pronesie dhe menjehere i disponueshem. Nje mundesi e mire investimi. Ofrohet mundesia e shkembimit te truallit me nje apartament tek Tirana e Re. Per me shume detaje na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme