Apartamente ne shitje tek Rruga e Dibres!

Id e prones : ME150419-03

Per Shitje 114,875€ - Apartament
135.15 m2 3 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Shiten apartamente 3+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. Apartamentet ndodhen ne kat te 8-te ne nje kompleksi te ri banimi. Pallati eshte drejt perfundimit me punime mjaft cilesore. Apartamentet kane planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me siperfaqe totale prej 135.15 m2. Te gjitha apartamentet jane te organizuara ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e jeteses. Cmim i favorshem 850€/m2. Per me shume detaje apo vziten ne apartamente na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Arbri Filaj

  • Mobile - 0692329432
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme