Apartament ne shitje tek Liqeni i Thate!

Id e prones : AZ220419-01

Shitur 111,000€ - Apartament
123.50 m2 2 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka nje planimetri mjaft funksionale me hapesira te bollshme. Siperfaqja totale eshte 123.5 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Artion Zenelaj

  • Mobile - 0696712123
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme