Shitet apartament 3+1 ne Don Bosko!

Id e prones : BL250419-02

Per Shitje 108,322€ - Apartament
132.10 m2 3 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Ne Don Bosko ne nje nga komplekset me te mira me punime te cilesise se larte shitet apartament me siperfaqe 132.1 m2. Ka planimetri 3+1 me hapesira te bollshme dhe shume funksionale. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 1 korridor dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder me te kerkuarat dhe vjen me cmim special per vetem 820€/m2. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones
Plan

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme