Apartament ne shitje tek Fresku!

Id e prones : AF300519-01

Per Shitje 73,000€ - Apartament
126.00 m2 3 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri me hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe prej 126 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje te madhe, 2 tualete, 1 korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i ndricuar ne pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte e populluar me facilete si: stacion autobusi, shkolle 9-vjecare, lulishte, kafe, supermarkete etj. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme