Apartament me qera tek Blloku!

Id e prones : AZ190619-01

Per qira 550€ - Apartament
122.00 m2 2 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Karakterizohet nga hapesirat e bollshme dhe mjaft funksionale. Me siperfaqe prej 122 m2 ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar dhe teper i rehatshem. I lokalizuar ne nje nga zonat me te mira dhe me cmim per mos tu refuzuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Artion Zenelaj

  • Mobile - 0696712123
Me teper detaje

Kontakt