Apartament ne shitje ne Sarande!

Id e prones : AN070819-01

Per Shitje 90,000€ - Apartament
115.00 m2 2 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Shitet apartament 2+1 ne Sarande, prane lokal Mango. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ndertime mjaft cilesore. Ka siperfaqe totale prej 115 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh i cili lidh te gjitha dhomat e apartamentit. Shitet i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi, dritaret me grila, me te gjitha kushtet e nevojshme, i investuar deri ne detaj dhe nuk eshte kursyer asgje. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim dhe te ofron pamje mahnitese nga deti. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme