Apartament me qera tek Tregu Elektrik!

Id e prones : AZ080819-01

Per qira 350€ - Apartament
148.00 m2 2 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Jepet me qera apartament 2+1 tek Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe prej 148 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe e populluar. Per me shume detaje apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!

Harta e prones

Agjent Artion Zenelaj

  • Mobile - 0696712123
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme