Apartament ne shitje ne Selite!

Id e prones : AZ080819-02

Per Shitje 85,000€ - Apartament
110.00 m2 3 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Shitet apartament 3+1 tek rruga Irfan Tomini, Selite. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe i pozicionuar ne nje zone mjaft te preferuar. Ofron lehtesira si: stacion urbani, shkolla, market, park etj. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Artion Zenelaj

  • Mobile - 0696712123
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme