Apartament me qera tek Stadiumi Dinamo!

Id e prones : AN130819-01

Per qira 295€ - Apartament
70.00 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Zef Jubani, prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe e populluar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt