Apartament me qera tek Myslym Shyri!

Id e prones : AZ050919-02

Per qira 500€ - Apartament
136.00 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Jepet me qera apartament 2+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 136 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe i arreduar ne menyre moderne. I pajisur me sistem kondicionimi dhe pjesesrisht i shtruar me parket. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Artion Zenelaj

  • Mobile - 0696712123
Me teper detaje

Kontakt