Apartament me qera tek Rr. Mihal Grameno!

Id e prones : AZ070919-01

E dhene me qira 300€ - Apartament
98.00 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Mihal Grameno, prane Tregut Elektrik. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3 kateshe. Ka siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, me hapesira te bollshme dhe pjesa e oborrit te ofron gjelberim. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Artion Zenelaj

  • Mobile - 0696712123
Me teper detaje

Kontakt