Super apartament ne shitje tek Ambasada Amerikane!

Id e prones : AN100919-01

Per Shitje 350,000€ - Apartament
162.69 m2 3 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Shitet apartament 3+1 prane ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 162.69 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje te bollshme, 2 tualete. Apartamenti eshte i arreduar, ku mobilimi i tij eshte super luksoz. Me sistem chieller, i shtruar me parket, ne holl gjendet nje piano. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent

  • Mobile -
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme