Vile ne shitje tek Gjiri i Lalezit!

Id e prones : AN100919-02

Per Shitje 189,000€ - Vile
119.93 m2 Printo

Shitet vile 2-kateshe ne nje nga komplekset me moderne ne zonen e Gjirit te Lalezit. Karakterizohet nga punimet teper cilesore, hapesirat funksionale dhe nje zone mjaft e pershtatshme per pushimet tuaja. Vila ka siperfaqe totale prej 119.93 m2 perkatesisht kati i 1-re ka siperfaqe 50.1 m2 dhe kati i 2-te 69.23 m2. Nje mundesi e mire invistimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme