Shitet Apartament 3+1 Afër Liqenit Artificial!

Id e prones : DS091019-01

Per Shitje 275,100€ - Apartament
135.00 m2 3 Dhoma gjumi 2 Tualetet 1750€ /m2 Printo

Shitet Apartament i ri 3+1 afër Liqenit Artificial! Apartamenti është i organizuar në 1 Soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone! Sipërfaqa e tij e brendshme është 135m2 dhe Sipërfaqe Totale 157.2m2. Çmimi është 1750Euro i diskutueshëm! Për më shumë informacion na kontaktoni 0696697301!

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme