Shitet Apartament 1+1!

Id e prones : AZ071119-01

Per Shitje 29,000€ - Apartament
35.00 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Apartamenti eshte 35.1 m2 dhe ndodhet ne "Ali Dem" prane rruges "Shyqyri Ishmi" Ështe i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e dyte te nje shtepie private, ka hyrje te vecante. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Pozicioni jug-lindje. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi. ID: AZ071119-01

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt