Shitet Apartament 3+1!

Id e prones : BM071119-01

Per Shitje 110,000€ - Apartament
124.40 m2 3 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Apartamenti ndodhet ne Don Bosko. Eshte 3+1 dhe ka siperfaqe prej 124.4 m2 qe perfshin 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Gjendet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar, ka mundesi te ndryshme argetimi per femijet tuaj. Ambjenti eshte i pajisur me kondicioner dhe shitet i mobiluar. Cmimi eshte 110.000 euro i diskutueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: BM071119-01

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme