Shitet biznesi "Qender Estetike"

Id e prones : HP081119-01

Shitur 20,000€ - Ambjent Biznesi
163.00 m2 Printo

Bisnesi ne fjale eshte qender estetike dhe ndodhet ne Bllok. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 163 m2, i organizuar ne 6 dhoma estetike, 2 tualete dhe 5 dushe. Biznesi sic shihet ka hapesire te mjaftueshme dhe eshte ne gjendje shume te mire. Qendra e estetikes ka nje klientele te gjere, ofron sherbime te ndryshme, shitet per arsye emigrimi. Per cdo informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: HM081119-01

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme