Apartament 2+1 me qera!

Id e prones : AZ081119-01

Per qira 350€ - Apartament
98.00 m2 Printo

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Elbasanit, prane Higjenes, eshte 2+1, 98 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dhoma gjumi,2 ballkone dhe 2 tualete. Ështe ne katin e dyte te nje pallati te administruar shume mire, hyrja ne fjale eshte e pajisur me kondicioner. I pajisur me dokumentacion te rregullt ligjor. Orientimi jug-lindje Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: AZ081119-01

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme