Shitet Papafingo pranë Qytetit Studenti!

Id e prones : AZ211219-01

Per Shitje 87,000€ - Apartament
113.00 m2 Printo

Prona ndodhet prane Qytet Studentit, eshte 3+1, 113.7 m2 dhe organizohet ne 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete. Papafingoja gjendet ne katine trete te nje vile ku ka dhe akses parkimi.Ndodhet ne nje pozicion shume te qete dhe favorizues. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Cmimi eshte 87000 euro, i diskutueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! ID: AZ211219-01

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme