Apartament 2+1 ne shitje ne Ali Dem!

Id e prones : AZ231219-01

Per Shitje 80,000€ - Apartament
113.00 m2 Printo

Apartamenti ndodhet ne Ali Dem prane ish Markates se Vjeter. Eshte 2+1, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Disponon Dokumentacion te rregullt hipotekor. Ambjenti eshte 113 m2. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! ID: AZ231219-01

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme