Jepet me qera ambjente per zyra!

Id e prones : DH181219-01

Per qira 400€ - Ambjent Biznesi
46.00 m2 Printo

Jepet me qera ambjent per zyra prane bulevardit Zogu i Pare, eshte 46 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nderteses. Ka pozicion shume te favorshem dhe te pershtatshem per aktivitete te tilla biznesi. Per me shme informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te kaloni nga zyra ose te na kontaktoni! ID: DH181219-01

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt