Shitet Apartament 2+1 ne Don Bosko!

Id e prones : DH201219-01

Per Shitje 126,000€ - Apartament
108.00 m2 2 Dhoma gjumi 2 Tualetet Printo

Apartamenti ndodhet ne Don Bosko, prane Restorant Gjelit. Eshte 108 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Shitet i pa mobiluar, vetem me nje bufe. Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje - ftohje si dhe Panele Diellor. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! ID: DH201219-01

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme