Jepet Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Zhan D'Ark!

Id e prones : AZ120220-01

Per qira 350€ - Apartament
100.00 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Apartamenti ndodhet prane Bulevardit Zhan D'Aark. Ka siperfaqe totale prej 100 m2,Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Ofrohet pjeserisht i mobiluar , Apartamenti jepet me qera per banim ose per zyra. Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontakton: ID: AZ120220-01

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt