Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Freskut!

Id e prones : DH140220-01

Per Shitje 45,000€ - Apartament
71.30 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Apartamenti ndodhet ne zonen Fresku. Ka siperfaqe totale prej 71.3 m2 e organizuar ne: 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti i shtruar me parket , ka edhe nje depo prej 8m2 te shfrytezushme . Apartamenti eshte i pa banuar me pare , i pozicionuar ne katin e 2 banim. Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: DH140220-01

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt