Shitet Apartament 3+1 ne zonen e Freskut!

Id e prones : DH140220-02

Per Shitje 55,000€ - Apartament
110.00 m2 3 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Apartamenti ndodhet ne zonen Fresku. Ka siperfaqe totale prej 110 m2 e organizuar ne: 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti i shtruar me pllaka . Apartamenti eshte i pa banuar me pare , i pozicionuar ne katin e 2 banim. Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: DH140220-02

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme