Shitet apartament 1+1 brenda unazes se vogel!

Id e prones : AN031020-03

Per Shitje 87,750€ - Apartament
67.50 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Shitet apartament 1+1 ne Rr Sulejman Delvina, prane hotel Classic (ish hotel Diplomat 1). Apartamenti ndodhet ne K 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i rikonstruktuar total rishtazi. Apartamenti eshte i mire organizuar dhe mjaft funksional. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me akses te shumefishte drejtperdrejt ne cdo drejtim te Tiranes (Qender,Tirana e re, rruga e Kavajes, Zogu i Zi, Unaza e Re etj), vendodhja e saj brenda Unazes se Vogel e ben ate shume te kerkuar si per banim ashtu edhe per investim. Me certifikate pronesie. Na kontaktoni per te vizituar pronen.

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme