Shitet apartament 2+1 prane ish hotel Diplomat 1!

Id e prones : 031020-04

Per Shitje 117,260€ - Apartament
90.20 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Shitet apartament 2+1 ne Rr Sulejman Delvina, prane hotel Classic (ish hotel Diplomat 1). Apartamenti ndodhet ne kat 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i rikonstruktuar total rishtazi, i mire organizuar dhe mjaft funksional. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes me akses te shumefishte drejtperdrejt ne cdo drejtim te Tiranes (Qender, Tirana e re, Rr. Kavajes, Zogu i Zi, Unaza e Re). Vendodhja e saj brenda Unazes se Vogel e ben ate shume te kerkuar si per banim ashtu edhe per investim. Me certefikate pronesie. Na kontaktoni per te vizituar pronen.

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme