Shitet apartament 2+1 ne Vasil Shanto!

Id e prones : AN081020-01

Per Shitje 103,000€ - Apartament
93.50 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualetet Printo

Shitet apartament ne bllokun Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 3 te nje pallati te ri, me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe 93.5m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka orientim Lindje dhe Perendim cka e ben ate shume te ndircuar nga drita natyrale gjithe dites. Apartamenti eshte bere rikonstruksion se fundmi. Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner. Me certefikate pronesie. Per cdo informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme