Shitet lokal Bar-Caffe!

Id e prones : AN091020-01

Per Shitje 130,000€ - Lokal
61.25 m2 Printo

Shitet lokal bar-cafe ne zonen e Vasil Shantos. Prona shitet se bashku me biznesin, i cili vazhdon te jete funksional. Lokali eshte nje biznes i konsoliduar prej vitesh. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 61,25m2 si dhe ka nje hapesire verande shtese. Lokali ndodhet ne nje pozicion shume te mire dhe ka nje klientele te qendrueshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detje dhe viziten ne prone na kontaktoni.

Tipare

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme