Jepet ambjent komercial me qera!

Id e prones : AN121120-06

Per qira 1,500€ - Komercial
200.00 m2 Printo

Jepet ambjent komercial me qera. Ambjenti ndodhet ne nje aks kryesore cka e ben biznesin shume te dallueshem nga klientet e interesuar. Ambjenti ka nje siperfaqe gjurme 200m2 dhe eshte e perbere nga 2 kate. Ambjenti eshte shume i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti pasi ka nje vizibilitet te larte, ka nje hapesire shume te pershtatshme parkingu per stafin dhe klientet dhe pervec pjeses se showroom apo magazines ka ne dispozicion edhe embjente suplementare per zyrat dhe administraten. Shume i pershtatshem per klinika, magazina, showroom, pike shitje etj. Na kontaktoni per me shume informacion apo nje vizite ne prone.

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme