Vile me qera ne Myslym Shyri!

Id e prones : AN161120-01

Per qira 800€ - Vile
200.00 m2 Printo

Jepet vile 2 kate me qera ne zonen e Myslym Shyri. Vila perbehet nga 8 ambjente dhe eshte e pershtatshme per banim ose per zyra. Ka akses ne rruge kryesore dhe ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem. Ka ambjent kuzhine dhe 2 tualete. Ka nje hapesire oborri i cili mund te perdoret si hapesire per parkim automjeti. Me heret ka funksionuar per zyra. Na kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite ne prone.

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt