Shitet papafingo ne Rr. Dalip Topi!

Id e prones : AN161121-02

Per Shitje 90,000€ - Papafingo
156.00 m2 Printo

Shitet papafingo prane zones se Freskut. Prona ndodhet ne nje kompleks mjaft te organizuar rezidencial. Prona eshte konceptuar ne formen e nje papafingo duplex. Papafingo ka nje siperfaqe prej 96m ne kat te pare dhe 60m ne katin e dyte. Prona ka nje siperfaqe totale prej 156m2 bashke me siperfaqet e perbashketa te cilat shkojne ne 12m2. Kati i pare eshte dizenjuar ne formen e nje soxhorno te madhe mjaft te bollshme; 1 dhome gjumi; 1 banjo dhe 2 ballkone. Kati i dyte eshte ne formen e nje plani te hapur, por qe mund te riformatohet ne 2 ose 3 dhoma gjumi ne varesi te preferencave te klienteve. Aktualisht prona eshte lene ne faze te pandare dhe mund te perfundohet sipas specifikave apo shijeve te bleresit me nje kosto shtese punimesh (Opsionale). Kjo prone ofron relaksin dhe qetesine, larg zhurmave, ndotjes dhe stresit te qendres se kryeqytetit. E ndodhur ne nje rezidence private me akses vetem per banoret, kjo prone ofron privatesine e nevojshme per vete dhe familjaret tuaj. Stresi i trafikut, aksidentet apo pasiguria minimizohen duke zgjedhur kete prone. Cmimi eshte i negociueshem. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme