Apartament Duplex ne shitje!

Id e prones : AN161121-03

Per Shitje 90,000€ - Papafingo
146.00 m2 Printo

Shitet apartament duplex ne zonen e Freskut. Prona ndodhet ne nje kompleks mjaft te organizuar rezidencial. Prona eshte konceptuar ne formen e nje papafingo duplex. Papafingo ka nje siperfaqe prej 86m ne kat te pare dhe 60m ne katin e dyte. Prona ka nje siperfaqe totale prej 146m2 bashke me siperfaqet e perbashketa te cilat shkojne ne 12m2. Kati i pare eshte dizenjuar ne formen e nje soxhorno te madhe mjaft te bollshme; 1 dhome gjumi; 1 banjo dhe 2 ballkone. Kati i dyte perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje tualet nje holl qe mund te sherbeje si nje ambjent pushimi apo zyre. Kjo prone ofron relaksin dhe qetesine, larg zhurmave, ndotjes dhe stresit te qendres se kryeqytetit. E ndodhur ne nje rezidence private me akses vetem per banoret, kjo prone ofron privatesine e nevojshme per vete dhe familjaret tuaj. Stresi i trafikut, aksidentet apo pasiguria minimizohen duke zgjedhur kete prone. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Harta e prones

Agjent Zyra Homeplus

  • Mobile - 0696697301
Me teper detaje

Kontakt

Prona te ngjashme