Ambient komercial per shitje prane Liqenit artificial!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : DH051017-04

Per shitje 2.950€ /m2 - Komerciale

Jepet me qera ambient komercial ne zonen prane Liqenit artificial. Ambienti ka siperfaqe totale 263 m2, ndodhet ne kat te 1-re te nje pallati te ri te sapo ndertuar. Ambienti mund te jepet me qera edhe ne ndarje me siperfaqe me te vogla. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe ka hapesira te bollshme dhe funksionale per aktivitete te ndryshme biznesi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property Map

Dhurata Hasa – Homeplus Albania

  • Mobile : 0695659089


Know More

Similar Properties