Ambient per zyra me qera ne K. Parisit!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : DH101017-02

Dhene me qera 550€ - Zyre
80.2 m2 1 Bathroom
 
 Add to Favorites
Print

Jepet me qera ambient per zyra, ne zonen e Komunes se Parisit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 80.2 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 ndarje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ambienti ka hapesira funksionale per sherbime te ndryshme biznesi. Per detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Property Map

Dori – Homeplus Albania

  • Mobile : 0695659089


Know More

Similar Properties