Apartament me qera prane Librit Universitar!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Property ID : DH031017-01

Me qera 550€ - 2+1, Apartamente
114 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms
 
 Add to Favorites
Print

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Tiranes se Re, prane Librit Universitar. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 114 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambjent gatimi te vecante, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet.  Eshte i pajisur me dritare dopioxham dhe grila, me sistem kondicionimi. Ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property Map

Dori – Homeplus Albania

 • Mobile : 0695659089


Know More

Similar Properties