Zyre me qera ne Bllok!

  • 1
  • 2
  • 3

Property ID : AZ111017-02

Me qera 225€ - Zyre
50 m2 1 Bathroom
 
 Add to Favorites
Print

Jepet me qera zyre me siperfaqe 50m2 ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues ne Rr. “Nikolla Tupe”, ne Bllok. Ambienti eshte i organizuar ne 2 ndarje, 1 tualet dhe ballkon. Ka hapesire funskionale per sherbime te ndryshme biznesi, si zyre noterie, avokatie, studio projektimi, etj. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property Map

Artion Zenelaj – Homeplus Albania

  • Mobile : 0696712123


Know More

Contact

Loading...

Similar Properties