Rezervim Pushimesh

Rezervim PushimeshRezervoni permes Homeplus Albania qendrimin apo pushimet tuaja ne Tirane! Ne ju ndihmojme te gjeni ne kohe sherbimin qe ju kerkoni!

Ky hotel aktualisht ka marre disa vleresime maksimale jo vetem nga kliente por edhe nga agjensi marketingu dhe turistike, eshte i lokalizuar ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, me akses ne te gjitha sherbimet e nevojshme, me kushte optimale ne dhomat qe ofron, sherbime dhe komoditet, cmime dhe korrektesi mbetet zgjidhja me e mire per Ju! Na kontaktoni per me shume detaje!