Super apartament me qira prane stadiumit Dinamo!

Property ID : PRO1214

To rent 400 €
902 Print

Super apartament me qira prane stadiumit Dinamo.
Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte shume i kendshem dhe mjaft funksional. I sapo rikonstruktuar totalisht dhe i mobiluar ne menyre shume elegante. Perbehet nga 1 dhome gjumi me banjo en-suite, 1 dhome ndenje, 1 dhome ngrenie dhe gatimi, 2 tualete dhe nje ballkon.
I shtruar komplet ne parket dhe dritare jane me dopio xham dhe te pajisura me grila. Ngrohja eshte me kondicioner. Zona eshte mjaft e qete. Orientimi eshte nga lindja. Vendndodhja e prones eshte ne nje pozicion mjaft te favorshem pasi ndodhet ne nje distance mjaft te shkurter nga 21 dhjetori, stadiumi Dinamo, Komuna e Parisit, Tirana e re etj. Cmimi mund te negociohet.
Ne kontaktoni ne numrin 0682084206!

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
More Details

Contact

Similar Properties