Shitet truall per Vile tek liqeni Artificial

Property ID : PRO1216

For Sale 195,000 €
6002 Print

Shitet truall per ndertim vile ne zonen e liqenit artificial. Trualli ndodhet ne afersi te pallatit te brigadave dhe ka nje siperfaqe prej 600m2. Trualli ndodhet ne nje zone mjaft te privilegjuar. E gjithe zona perreth eshte e studiuar dhe percaktuar vetem per ndertim vilash. Prona kufizohet me pallatin e brigadave nga Lindja, Liqenin artificial nga veriu dhe liqenin e thate nga perendimi. Zona eshte mjaft e qete dhe ndertimet jane te gjitha cilesore dhe ne distance te konsiderueshme nga njera tjetra. Ne zone jane disa nga shkollat me te mira te sistemit 9 vjecar dhe te mesme si shkolla rreze drite dhe shkolla Wilson. Nga prona mund te aksesohen disa drejtime si aksi per ne Sauk nga fshati SOS, Drejtimi per ne TEG, Tiranen e Re, Rrugen e Elbasanit etj. Me dalje direkt ne Unazen e madhe. Hapesira prej 600m eshte e konsiderueshme per ndertimin e 2 objekteve vila. Trualli disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi eshte i negociueshem.

Property Map

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
More Details

Contact

Similar Properties