OKAZION - Shitet ambient komercial tek Liqeni i Thate!

Property ID : PRO1222

For Sale 109,900 €
1312 Print

Shitet njesi komerciale tek Liqeni i Thate. Prona ndodhet ne katin zero ne nje pallat te ri. Prona ka nje siperfaqe te brendshme prej 130,6 m2 dhe eshte e pajisur me certifikate pronesie. Ambienti eshte i rikonstruktuar dhe ka punime cilesore. Aktualisht eshte i konceptuar me 4 nendarje dhe 2 tualete. Me kontrate te rregullt sherbimi me OSHEE (me linje 3 fazore) dhe UKT. Pervec kontrates me UKT, njesia eshte e pajisur edhe me pus te vecante uji. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si dyqan, bar-kafe, restorant, zyra, magazine por mund te pershtatet lehtesisht edhe per banim. Nga brenda punimet e mureve dhe tavaneve jane bere me gips, dritaret me duralumin dhe veshur me pllake mermeri. Dyert jane te pajisura me qepena. Pervec pjeses se dyqaneve prona ka ne zoterim edhe nje hapesire te jashtme parkingu rreth 75m2 te cilat jane dhene nga kompania ndertuese. Per ata qe interesohen per investim, aktualisht prona eshte nen kontrate qeraje per nje periudhe 1 vjecare me opsion rinovimi.
Cmimi eshte Okazion (cmimi i tregut ne ate zone eshte 1200 euro/m per apartamentet e banimit ndersa per ambjentet komerciale fillon 2500 euro/m). Mundesi negocimi per cmimin! Na kontaktoni!

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
More Details

Contact

Similar Properties