Shitet zyre ne Rr. Elbasanit!

Property ID : PRO1223

For Sale 45,000 €
312 Print

Shitet zyre ne hyrje te rruges se Elbasanit ne afersi te rruges Pjeter Budi. Ambjenti ndodhet ne kat zero (perdhes) ne nje pallat te ri.
Zyra perbehet nga 2 ambjente te vecanta ne forme dupleksi dhe nje tualet. Zyra ka hyrje te vecante dhe nuk lidhet direkt me rrugen kryesore te Elbasanit cka e ben ate nje ambjent mjaft te qete dhe te pershatshem per te punuar. Zona eshte mjaft e sistemuar si edhe ofron mundesi parkimi. Prona eshte aktualisht e dhene me qera ne kliente stabel prej vitesh, cka e ben ate nje mundesi mjaft te mire investimi. Prona eshte e pajisur me hipoteke. Cmimi eshte i negociueshem. Na kontaktoni per me shume!

Property Map

Zyra Homeplus

  • Mobile - 355682084206
More Details

Contact

Similar Properties